دادگاه رسمی می شود (دل نوشت 61)

این پست کاملا جدی است و چند وقتی میشود که با خود در حال کلنجار رفتن هستم که مطلبی در این مورد بنویسم و در اینجا قصد شده از مسائل همیشگی کباب و حامد فاصله گرفته شود.

ابتدا لازم میدونم در همین جا بگم من فقط نظرات شخصی خودم رو می نویسم و قصد توهین و یا اعمال نظر به کسی رو ندارم و نمی خوام کسی رو از خودم آزرده خاطر کنم و حتی بیشتر علاقه مندم که جواب سوالاتم را بگیرم.

این اولین تجربه من در زمینه وبلاگ نویسی و البته وبلاگ خوانی هم هست. شاید برای همین وقتی به بعضی وبلاگ ها سر میزدم و مطالبشون رو می خوندم متعجب می ماندم.

اکثر این وبلاگ ها که باعث تعجب من شده درباره زنهای دوم بود که اکثرا به زعم خودشون ناخواسته عاشق مردانی متاهل شده بودند(که برای من جای بسی تعجب داشت، چون اگه بر فرض یه آقایی با من آشنا بشه و بگه زن دارم من دیگه ادامه نمیدم که بخوام ناخواسته عاشقش بشم) و در بسیاری از موارد زن اول بیچاره هنوز از وجود زن دوم خبردار نیست.

جالب اینکه خیلی از این زنها بر روی زن اول یک لقب زشت گذاشته بودند.

اما دلیل تعجب من این نبود که چرا کسی که زن دوم شده وبلاگ نویس هم هست. موضوع از آنجایی برای من غم انگیز شد که دیدم برای هر پست این خانومها بالغ بر صد نظر داده شده که در آنها پر بود از امید و تشویق و همراهی کردن آنها توسط  خانومهای دیگر.

هر پست بیشتر از صد نظر؟ به نظرتون عجیب و غیرعادی نیست؟

البته خیلی از این زنهای دوم هم از نظراتی که در آنها حرفهای زشت زده شده بود ناراحت بودند. من هم حق را به آنها میدم چرا که دلیل نمی شود کسی مطابق میل ما نیست با حرفهای زشت و زننده خود باعث آزارش بشویم و حتی چه بسا هر کدوم از ما در زندگیمان عملی انجام داده باشیم که صدبار زشت تر و نابخشودنی تر از کار این زنان بوده باشد.

اما روی صحبتم با عزیزانی است که نظرات امیدوار کننده خود را برای این زنان دوم می فرستند، اگر همسر دارید، اگر نامزد دارید، اگر کسی را دوست دارید یا دوست داشته اید و اگر هیچ کدام هم که نیست برای لحظه ای قدرت تخیلتان را به کار بگیرید و به من بگویید اگر خدایی نکرده، زبونم لال عشق شما آشکارا یا مخفیانه فرد دیگری در زندگی خود داشته باشد شما از آن زن متنفر نمی شوید؟

اگر بدانید زن دوم همسرتان وبلاگی دارد که در آن شما را با نام یک حیوان می خواند (شرمنده ام که اینقدر بی پرده حرف میزنم) و هر بار تعداد بیشماری از هم جنسان خودتان از او پشتیبانی میکنند حالتان بد نمی شود؟

تو رو خدا یک لحظه هم خودتان را به جای زن اول بگذارید و اگر دیدید برایتان خیالی نیست که بر سر شما هم همچین اتفاقی بیفتد کامنت های شادی بخش خودتان را برایشان همچنان بفرستید.

اگر هم به نظر شما من اشتباه می کنم، شما مرا از این گمراهی برهانید.

  
نویسنده : سرمه ; ساعت ۸:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۱ دی ۱۳٩۱
تگ ها :